Biz Kimiz

kıngdom istanbul

Kingdom İstanbul olarak; uluslararası hizmet veren yeni nesil halkla ilişkiler ve strateji ajansıyız. Luxury, Kültür, Moda ve Beauty segmentlerinde deneyimli, 5 yılı aşkın süredir onlarca markaya hizmet veren bir ekibiz. Endüstrideki inovasyonları öngörerek yaratıcı ve sonuç odaklı proje iletişimi yapıyor, markalarımızla hedef kitleleri arasında güvenilir ve sürdürülebilir iletişim kanalları kuruyoruz. Medya, Dijital fikir önderleri ve trend öncüleriyle; güçlü, kalıcı ilişkilerimizle markalarımızın sesini daha güçlü duyuruyoruz.

Strategic Fashion Marketing

Moda dünyasını ve marka gerekliliklerini iyi biliyor, her markanın hikayesine göre strateji geliştiriyoruz. Alanında uzman kadromuz ile markanın ihtiyacını buluyor ve uygun reçete için yardımcı oluyoruz. Başlıca yaptıklarımız arasında sosyal medya yönetimi, VIP etkinlik, celebrity ve influencer iletişimi gibi yeni nesil iletişim hizmetleri yer almaktadır.

Creative Corporate PR Solutions

Kingdom İstanbul olarak marka kimliğine uygun yaratıcı ve pragmatik iletişim yöntemleri arasında yaratıcı kurumsal iletişim çalışmaları da sunuyoruz. Her markayı bütünüyle kendi markamız olarak benimsiyor, yaratıcı fikirler geliştiriyor ve bunları projelendiriyoruz. Markanın kurumsal itibar ve imajının doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlıyoruz.

Premium Showroom Service

Kingdom İstanbul olarak marka görünürlüğünü arttıracak TV ve dijital projeleri yakından takip ediyor, markalara uygun projeleri de yakından gözlüyoruz. Doğru ürün ile doğru görünürlüğü sağlamak için en titiz şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Brand Consulting

Markalar için özel olarak kurgulanan danışmanlık çalışmasıyla iletişim alanında ezberlerin dışına çıkmaya her zaman özen gösteriyoruz. Gündemi takip ediyor, yeni nesil projeleri seviyor, geleneksel iletişim çözümleri yerine futuristik projeler, içerikler, medya, ürün iletişimi ve etkinlik fikirlerinin temellerini atıyoruz.

Biz Kimiz
TASARIMA YÖNELİK TUTKUMUZ,
PERFORMANSA ULAŞIYOR;
PERFORMANS BAŞARIYA GİDİYOR !

Kingdom Istanbul